Poznaj naszą ofertę
Doradztwo techniczne, dobór materiałów i technologii, projekty tymczasowej organizacji ruchu

Prawda w zasięgu Twojej ręki – szybkie rozwiązania dla budowlanych wątpliwości.

Żałujesz, że nie znasz nikogo kto miałby tak obszerną wiedzę, by pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich budowlanych problemów? Frustruje Ciebie myśl o samodzielnym podejmowaniu trudnych decyzji? Nie chcesz na własną rękę szukać eksperckiej wiedzy, a musisz podjąć trudną decyzję techniczną? Nie wiesz jakie konsekwencje prawne niosą proponowane przez innych rozwiązania? Dzięki skorzystaniu z naszej porady, dostosowanej do Twojej sytuacji, poznasz konsekwencje planowanych działań i sugerowane rozwiązanie. Już nie musisz ryzykować, że rozwiązania proponowane przez wykonawców, będą najkorzystniejsze dla nich zamiast dla Ciebie. Z naszą pomocą możesz poznać konsekwencje takich decyzji. Nam zależy tylko na tym byś ty miał korzyść. Pamiętaj, że pośpiech, projektanci oderwani od innych spraw, wykonawcy - nie są dobrymi doradcami. Dobrze jest zasięgnąć opinii kogoś komu zależy na tym byś był zadowolony i osiągnął korzyść z podjętej decyzji.

Usługa pozwala zaoszczędzić teraz lub nie stracić w przyszłości. My patrzymy globalnie na Twoją sytuacje i problem oraz bez emocji, za to ze swoimi doświadczeniami w doradztwie innym oraz w wykonanych realizacjach. Zajrzyj do podstrony poznaj nasz zespół – to osoby które będą Ci radziły. A jeśli myślisz, że to nie dla Ciebie bo to drogie rozwiązanie, nic bardziej mylnego. Cena usługi dopasowana jest do wielkości twojego problemu i oszczędności jakie przyniesie Ci nasza porada/optymalizacja. Ta usługa powstała ponieważ do każdej osoby z naszego zespołu trafiali klienci z wątpliwościami. Regularnie udzielamy porad budowlanych dotyczących spraw związanych z przyszłymi budowami i istniejącymi obiektami.

Powinieneś skorzystać z pomocy jeśli sam nie masz wykształcenia w branży elektrycznej, sanitarnej, konstrukcyjnej i drogowej oraz wieloletniego doświadczenia zdobytego na budowach i przy weryfikacji dokumentacji projektowych. Usługa realizowana jest po spotkania na żywo lub online, w zależności od tematu i zagadnienia może wymagać wizyty na budowie. Wnioski i rozwiązania wysyłane są elektronicznie a następnie omawiane. Nasi klienci mówią, że cieszą się, że jest ktoś kto chce im pomóc. Często klienci mówią że żałują ze nie poznali nasz szybciej bo już kiedyś mieli problemy które źle rozwiązali i nie mieli z kim ich skonsultować.

Klienci twierdzą, że jesteśmy dokładni i mamy szeroką wiedzę wykonawczą, którą lubimy się dzielić.

Zadzwoń zapytać jak możecie Ci pomóc w Twoich problemach budowlanych?