Poznaj naszą ofertę
Opinie techniczne, pisma techniczne, zgłoszenia wad i usterek

Prawda w zasięgu Twojej ręki – szybkie rozwiązania dla budowlanych wątpliwości.

Masz problem polegający na tym, że Twój budynek/instalacja/droga ma jakąś wadę? Obawiasz się, że nie spełnia odpowiednich wymogów czy parametrów? Chcesz to wyjaśnić i znaleźć przyczynę tej sytuacji? Rozwiąż z nami swój problem techniczny. Może to skraplanie wody, ciągle działające zabezpieczenia gniazd, a może zapadająca się droga? Masz obiekt na gwarancji, ale nie wiesz jak z niej skorzystać?

Weryfikujemy i precyzujemy Twoje zastrzeżenia. Przygotowujemy pismo usterkowe lub dajemy wkład merytoryczny do pisma prawników. Poznaj prawdę, wyjaśnij z nami stan swojego obiektu, czy instalacji. W zależności od zagadnienia dobieramy wewnętrzny zespół do rozwiązania Twojego problemu. Zazwyczaj jest to jedna osoba, niekiedy do skutecznego rozwiązania sprawy wymaganych jest ich więcej. Ta usługa to specjalistyczna analiza, po której opinię, pismo czy zgłoszenie zawsze dostaniesz w formie pisemnej.

Zwykle pierwszy lepszy hydraulik, czy elektryk nie rozwiąże Twoich wszystkich problemów. Na ogół widzą same skutki, gdy przyczyna leży zupełnie w innym miejscu. Pozwól nam zapoznać się z obiektem, instalacjami, zweryfikować stan rzeczywisty z projektem. Kiedy już poznamy zagadnienie, jesteśmy w stanie znaleźć przyczynę i zaproponować rozwiązanie. Czy naprawdę chcesz bagatelizować problemy, żyć z jakąś niekomfortową czy nieestetyczną wadą Twojego obiektu? Jeśli tylko masz szanse wyegzekwować naprawę, warto to zrobić.

Nasi klienci korzystają z naszych usług w różnych okresach istnienia obiektu. Czasami dysponują starszą nieruchomością, którą mają zamiar wyremontować. Niekiedy też są właścicielami nowych obiektów, w których dostrzegają wady i chcą skorzystać z gwarancji lub rękojmi sprzedawcy.

Klienci twierdzą, że jesteśmy dokładni i mamy szeroką wiedzę wykonawczą, którą lubimy się dzielić.

Zadzwoń i opowiedz nam o swojej sytuacji, o swoim problemie, a my powiemy jak możemy Ci pomóc.