Poznaj naszą ofertę
Wielobranżowy nadzór inwestycji budowlanych

Dodatkowe pary eksperckich oczu na budowie.

Nie chcesz się martwić procesem budowlanym i potrzebujesz wsparcia w realizacji inwestycji? Chcesz mieć pewność, że wykonawcy zrealizują obiekt poprawnie, zgodnie z projektem, pozwoleniami i przepisami? Potrzebujesz bieżącej kontroli budowy, dopilnowania realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem? Obawiasz się, że będziesz sam wystawiony na setki pytań wykonawców, którzy będą próbowali zaoszczędzić i ułatwić sobie pracę? Poczuj spokój, bo z tą usługą Twoja budowa będzie regularnie kontrolowana. Nie zaskoczą Cię tematy ujawniane po fakcie. Poznaj czteroosobowy zespół inspektorów nadzoru inwestorskiego. Każdy zarówno z doświadczeniem zdobytym w wykonawstwie, jak i w nadzorze inwestorskim.

Ta usługa powstała ponieważ najlepiej czujemy się przy nadzorowaniu inwestycji budowlanych. Cenimy sobie współpracę z Inwestorami oraz współudział w tworzeniu nowych obiektów. Pomożemy Ci zaplanować realizację inwestycji, zweryfikować i odebrać dokumentację projektową, wybrać wykonawców, rozliczyć prace, kontrolować zgodność z projektem, pozwoleniem na budowę, a także rozwiać wszelkie wątpliwości związane z realizacją procesu budowlanego. Zadbamy o Twoje interesy na budowie. Przede wszystkim tam realizowana jest nasza usługa, lecz zdarza się, że zapewniamy kontrolę nad produkcją prefabrykatów w miejscu ich wytwarzania. Ilość wizyt na budowie dobieramy w zależności od stopnia skomplikowania obiektu tak, aby zapewnić optymalny nadzór w procesie jego tworzenia. Poczuj nasze wsparcie na każdym z etapów: już od pomysłu, przez fazę projektową, po nadzór nad realizacją, aż do dnia zakończenia budowy. Naszą rolą jest również akceptacja (przed zamówieniem) materiałów, które zamierza zastosować wykonawca. To idealny moment na weryfikację, czy proponowane produkty spełniają wymagania projektowe, norm i przepisów. Zakup nieodpowiednich materiałów to zbędna strata materialna, której łatwo można uniknąć.

Regularnie raportujemy aktualny postęp prac. Dzięki temu na bieżąco będziesz wiedział co dzieje się na Twojej budowie, nawet tam nie zaglądając.

Myślisz, że nie potrzebujesz tej usługi, bo otrzymane przez Ciebie pozwolenie na budowę nie wymaga zatrudnienia wielobranżowego zespołu inspektorów? Myślisz, że kierownik budowy i kierownicy robót branżowych zatrudnieni przez Wykonawcę rzetelnie dopilnują jakości prac i będą bronić Twoich interesów? Wątpliwe. Zatem wyjdź poza minimum, by cieszyć się poprawnie zrealizowaną budową. Zgrany zespół inspektorów to lepszy przepływ informacji na budowie, dzięki czemu zyskasz więcej czasu, nie tracąc go na koordynację pracy pomiędzy poszczególnymi inspektorami i wykonawcami. Klienci twierdzą, że jesteśmy dokładni i mamy szeroką wiedzę wykonawczą, którą lubimy się dzielić. Stoisz przed ważnym wyborem! Zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc na Twojej Inwestycji.

Zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc na Twojej Inwestycji.