Poznaj naszą ofertę
Ocena techniczna domów oraz innych obiektów budowlanych przed zakupem

Redefiniujemy pojęcie odbioru dokumentacji projektowej!

Poznaj usługę przydatną przed decyzją o zakupie obiektu z rynku wtórnego. Odkryj mocne i słabe strony obiektu. Bądź świadomy jaki zakres remontu wymaga Twój przyszły kąt. Oglądałeś już kilka obiektów i masz dość sprzedawców, którzy okłamują Cię o stanie sprzedawanego domu? Frustruje Ciebie, że sprzedawcy zasłaniają niektóre rzeczy plecami i nie odpowiadają wprost na Twoje pytania?

Oglądanie domu z specjalistą pozwoli ci zachować spokojną głowę. Usługa ta powstała z potrzeb rynku. Najpierw pojawili się pierwsi Klienci później ich znajomi, prosili o poradę przed zakupem. Z czasem zobaczyliśmy jak bardzo jest to pomocna i potrzebna usługa.

Usługę realizuje Właścicielka firmy osobiście. Wystarczy jedna wizyta na obiekcie zajmująca od 1-3 godzin (w zależności od wielkości obiektu), Podczas której dokonywane są oględziny, zadawane pytania, przeglądana dokumentacja. W ciągu kilku dni od wizyty otrzymasz opinię techniczną opisującą aktualny stan obiektu z załącznikiem w postaci 20-50 zdjęć opisujących wady i zalety rozwiązań, elementów i stanu domu. Produkt ten pozwala na spokojnie podjąć decyzję o zakupie w własnym gronie z najbliższymi, a nie pochopnie na gorąco podczas wizji. Nasza misja jest by klient miał MNIEJ wątpliwości i WIĘCEJ argumentów by podjąć właściwą decyzję. Myślisz, że mało kto chodzi oglądać dom z specjalistą? – zakup inwestycji to poważna decyzja, często na całe życie, już nikogo nie dziwi fakt, że płaci się komuś za pomoc w tej decyzji. A jeśli liczysz na to że pośrednik podpowie Ci na co zwracać uwagę kupując dom, możesz się rozczarować że będzie stronniczy, w końcu to jemu zależy na pozytywnej transakcji.

Jeśli nie chcesz się budować, a wolisz wybrać gotowy dom z rynku wtórnego, ta usługa jest dla Ciebie. Omijasz budowę by nie popełnić podczas jej błędów, idź z fachowcem na wizję domu by i tym razem nie popełnić błędu. Nasi klienci mówią, że mamy pasję do tego co robimy, i że otworzyły im się oczy na to czego sami nie widzieli. Po otrzymaniu opinii, masz jeszcze możliwość rozmowy telefonicznej z dodatkowymi pytaniami i wątpliwościami w sprawie obiektu.

Zadzwoń porozmawiać o usłudze i umówić się na termin wspólnego oglądania upatrzonego obiektu.