Poznaj naszą ofertę
Odbiory domów, mieszkań i lokali przed zakupem

Odbiory z specjalistą generują oszczędności!

Poznaj jak wnikliwa analiza wykonania obiektu może przenieść się na korzyść dla Ciebie. Zakupiłeś lokal/dom/mieszkanie i czekasz na wyznaczenie przez dewelopera terminu odbioru? Obawiasz się odbioru z deweloperem na którym nie będziesz wiedział na co zwracać uwagę i jak prowadzić rozmowę? Będziesz robił to pierwszy raz? Popędzanie, bagatelizowanie, zasłanianie plecami to typowe zachowanie przedstawicieli dewelopera. Umiesz odnaleźć się w tej sytuacji, by mimo wszystko zweryfikować dokładnie wszystko co zostało wykonane na obiekcie?

Poznaj usługę, z którą zyskujesz pewność, poznasz zgodność wykonania obiektu z umową, standardami, projektami i przepisami. Zyskaj stronę i wsparcie w merytorycznej rozmowie z deweloperem. Odkryj usterki, wady i niedoróbki, których termin i sposób naprawy ustalimy wspólnie z deweloperem. Sprawdź czy powierzchnia obiektu zgadza się z tą za którą płacisz!

Skorzystanie z pomocy specjalisty to idealne rozwiązanie, gdyż samemu oglądając dom, mieszkanie przeżywasz inne emocje. Cieszysz się obecnym etapem w życiu i faktem, że długo wyczekiwany obiekt już za niebawem będzie Twój. Na podstawie dokumentacji projektowej, umowy i standardami wykonania, dokonuję wizji na obiekcie. Wystarczy jeden przyjazd, który zajmuje w zależności od wielkości obiektu od 1 do 3 godzin. Dokonujemy odbiorów w odległości do 200 km od Bydgoszczy, w terminie umówionym z klientem i przedstawicielem dewelopera.

Odbiór zakupionej inwestycji to poważna decyzja. Gdy kupujesz samochód zabierasz ze sobą znajomego mechanika, gdy odbierasz lokal/dom/mieszkanie zabierz specjalistę który wie na co zwrócić uwagę i pomoże Ci odebrać je razem z Tobą.

Gwarantujemy MNIEJ niespodzianek w przyszłości, a WIĘCEJ usterek uwzględnionych do naprawy przez dewelopera. Obecnie coraz więcej klientów decyduje się na odbieranie lokali/mieszkań/domów z fachowcem i nie żałują. Klienci uważają, że jestem drobiazgowa i wnikliwa, mam czujne oko widzące więcej niż inni. Jeszcze nigdy nie odebrałam domu bez ani jednej usterki.

Zadzwoń i zarezerwuj wstępny terminu odbioru.